Harem&Rock

Erkek bebek/çocuk modasından bi haberdim takii karnımda uçuşan kelebeğin erkek olduğunu öğrendiğim güne kadar. Sizde öyle miydiniz bilmem ama anne olmayı düşlemeden önce bile kendim için bir şeyler almaya çıksam muhakkak uğrardım bir çocuk mağazasına kızlar için tasarlanan kombinlere bakıp da ah ah demek için. İçim açılır huzur bulurdum o renklerin tütülerin fırfırların arasında. Sonrasında durum değişti tabi ben off kot, gömlek tshirt mü giydiricem hep derken meğersem neler neler varmış minik adamlar için yok artık dedirtecek cinsten.
İşte onlardan biri harem pantolonlar hem günlük yaşamda rahatlığı aynı zamanda da şıklığı/tarzı bebeklerimizde yakalayabileceğimiz bulunmaz nimetlerden. Eşofmanın rahatlığını pantolonun şıklığını oğlunuzun üzerinde görmek isterseniz bir tane edinin derim sevgili anneler.
Geçtiğimiz günlerde sevgili Yeşim (biryagmurtanesii) ve Selen’in (sosyalanneler) ev sahipliğinde biz erkek anneleri bugün ne alsak, oğlumuza ne giydirsek sorusundan kurtaran sevgili Funda’nın (fundafashion) çocuklar için tasarladığı harem&rock tarzı pantolonlarını inceleme fırsatı buldum. Kendi çocuğuma giydirmeyeceğim hiç bir ürünü satmam misyonuyla bu yola adım atan girişimci annemiz bize ürünlerini tanıtırken bizlerde parçaları yakından inceleme fırsatı bulduk. Dokusu, kumaşı, dikişleri gerçekten başarılı. Cinsiyet ayrımı yapmaksınız kumaş desenleri 1-8 yaş arası hem kız çocukları hem de erkek çocukları için tarzlarını konuşturacakları cinsten ürünler.

Funda’nın bizler için küçük süprizleri de oldu. Çocuklarımız için tasarladığı kombinlerini hediye etti. Benim uyumsuz diye bir arada kullanmaktan çekineceğim parçaları birleştirerek uyumsuzluktan uyumu yakalamış ve tarz yaratmış. Gerçekten çok beğendim. Emeğine gönlüne sağlık. Ayrıca burdan kız annelerine de bilgi vermek isterim, Anne-kız kombinleri pek yakında @fundafashion da.

Kıvan’ın cildi çok hassas olduğu için kıyafetlerine ve kullandığım deterjanına çok dikkat etmek zorundayım. Bu nedenle oğluma her beğendiğim ürünü giydiremiyorum maalesef. Bir anne hassasiyeti ile hazırlandığını düşündüğüm bu kombini gözüm kapalı oğlumun üzerinde denedim. Ben bu yazıyı hazırlayana kadar makinaya 3 sefer girip çıktı bile. Kıvan kıyafetlerin içinde çok rahat etti. Harem pantolonlarının en büyük avantajı sanki üzerinde bir şey yokmuş rahatlığını yansıtıyor kişiye. Koştu, hopladı, zıpladı, yerlerde süründü ama üstümden çıkar anne demedi. (Bazı pantolonlar için diyor mesela) Oğlumun cildinde herhangi bir kızarıklık kaşıntı da olmadı. Kumaşıda gayet sağlama benziyor ne dikişlerinde kopma ne de bir yerinde sarkma oluştu. Biz severek giydik ve giymeye de devam edeceğiz.
Bize bu organizasyonu hazırlayan Yeşim (@biryagmurtanesii) ve Selen’e (@sosyalanneler), güler yüzlü ev sahipliği için @MyGym Akatlar’a leziz ikramları için Uneller’e ve Anne hassasiyetini kumaşlarına yansıtan sevgili Funda’ya (@fundafashion) teşekkür etmeden yazımı bitirmek istemedim.

image image image image image image

Sevgiler,

Paylaşmak Güzeldir Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir