Hoover

image

Sevgili anneler siz yavrunuzla parkta eğlenirken çamaşır makinesini çalıştırmak, alışverişteyken bulaşıkları yıkamak, komşunuzda otururken fırını önceden ısıtmak istemez miydiniz? Vallahi ben çok isterdim. Evde oturmakta zorluk çeken biri olarak ev işlerinin aksamaması işime gelir doğrusu. İşte bu saydıklarım Hoover’in Wizard serisi ile artık mümkün. Nasıl mı?

70 yıldır ürünleri ile Avrupalı kadınların hayatını kolaylaştıran Hoover, yeni Wizard serisi ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor ve biz kadınların imdadına yetişiyor. Wizard serisi, uzaktan kontrol edilebilen ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinası, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı bulunuyor. Hoover’ın yeni serisi ile cihazları kontrol etmek için artık evde olmaya gerek yok. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayar sahibi olmanız yeterli.

Geçtiğimiz günlerde Aristo İletişim’in daveti ile Hoover’ın Wizard ürün serisi lansmanındaydım ve yukarıda yazdıklarımı canlı canlı duyup ürünleri görme fırsatına eriştim. Evimdeki beyaz eşyaları yeni değiştirmemiş olsaydım mutfağımı Wizard serisi ile donatabilirdim. Şimdi sadece beyaz eşyalarımın bozulmasını dört gözle bekliyorum J

Gelin biraz Hoover’ı anlatayım size;

imageimage

1945 yılında İtalya’da kurulan Candy Group’un bünyesinde bulunan lider ev aletleri üreticisi Hoover, 2007 yılında Eskişehir’de Doruk Ev Gereçleri’ni satın alarak Türkiye pazarına giriş yapmış. 56 bin metrekarelik üretim tesisi kısa sürede Candy Group’un Avrupa’daki yeni fırın ve ocak üretim üssü haline dönüşmüş. 2009 yılında da Türkiye için önemli bir yatırım kararı daha alan Candy Group, kurutma makinası fabrikasını da İngiltere’den alarak Eskişehir’e taşımış. Şu anda Hoover’ın Avrupa’ya pazarladığı  tüm ankastre ürünler Eskişehir’deki fabrikada üretiliyor. 2016 yılında Türkiye’ye yaptığı toplam yatırım miktarını 25 milyon Euro’ya çıkaracaklarını söyleyen Candy Hoover Group, Türkiye’nin ilk tam Wi-Fi donanımlı ürün ailesi Wizard’ı da piyasaya sürmüş oldu.

Devrim niteliğindeki Hoover Wizard Ürün Serisi’nin Wi-Fi uygulaması; Windows dizüstü/masaüstü bilgisayarlarda, 4.0 sonrası Google Play, Android cihazlarda veya iOS 7 ve sonrası Apple cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama ile bizler dışarıdayken evlerimizdeki cihazların durumunu kontrol edip görüntüleyebilmenin yanı sıra enerji tüketimini izliyor,  favori programlara erişebiliyor olacağız. Hoover Wizard serisi, 78 litrelik çok fonksiyonlu bir fırın, 16 kişilik yemek takımı kapasiteli bir bulaşık makinesi ve 13 kg kapasiteli bir çamaşır makinesi ile biz çocuklu geniş ailelerinin de kurtarıcısı oluyor.

Bu fikrin nereden geldiğini sorduğumuzda, günümüzde internet kullanımı ve bağlanabilinirliğin her geçen gün arttığını ve 2020 yılında bağlantılı cihazların 80 milyar olacağını belirttiler. Kendilerini bu yola iten en büyük nedenlerden biri de Türk nüfusunun %76.5 ‘ni internet kullanıcısı olarak kabul etmeleri ve 25 yaşın üzerindeki kullanıcıların genç nüfusa göre 4 kat daha fazla büyümesi Wizard serisini çıkarmalarına neden olmuş. Neden bu ürünleri almamız gerektiğini de 3 örnekle açıkladılar.

  • 1- Evden uzakta bile olunsa aplikasyon üzerinden cihazla ilgili bilgi alınabiliyor olması.
  • 2- Cihazlarla ilgili bir sorun olduğunda daha büyük problemlere neden olmadan cihazdan bizlere bilgi mesajı gelmesi.
  • 3- En önemlisi sebep ise enerji tüketimi. Bu teknoloji sayesinde enerji tüketimini gözlemleyebiliyoruz. Cihazların bizlere nasıl en iyi kullanırım bilgilerini sunması, bu cihazları tercih sebebiz kılıyor.

Ben oğlumla akşam evde ne pişireceğim derdi olmadan gönül rahatlığı ile gezmek isterim. Düşünsenize sabahtan yemeğinizi hazırlayıp ocağa ya da fırına koyuyorsunuz eve gelmeden akıllı cihazlarınızın yardımıyla komutu verip yemeğin pişmesini sağlıyorsunuz ohh ne ala. Sırada sofra kurma ve kaldırma hizmetinin de olmasını diler yazıma burada son veririm.

Tanıtması benden incelemesi sizden.

Detaylı bilgiler için www.hoover.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sevgiler,

Paylaşmak Güzeldir Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir